چمدان یازده کیلویی هروئین به ترکیه نرسید

چمدان یازده کیلویی هروئین به ترکیه نرسید

خات نیوز- رئیس پلیس پیشگیری ناجا: با تلاش مشترک کارکنان پلیس فرودگاه مهرآباد و امام (ره) باند قاچاقچیان مواد مخدر متلاشی و مقدار ۱۱ کیلوگرم هروئین و ۱۴ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی کشف شد.

چمدان یازده کیلویی هروئین به ترکیه نرسید

به گزارش خات نیوز، سردار مهدی معصوم بیگی گفت: با اقدامات پلیسی چندین ماهه و تمرکز دایره مبارزه با مواد مخدر پلیس فرودگاه مهرآباد بر فعالیت‌های یک باند فعال در زمینه ترانزیت مواد مخدر به کشور‌های خارجی، اطلاعات دقیقی در ارتباط با حمل مواد مخدر توسط ۲ نفر از اعضاء این باند به مقصد کشور ترکیه در اختیار پلیس فرودگاه امام (ره) قرار گرفت.
وی افزود: با مشخص شدن زمان انتقال مواد مخدر، قاچاقچیان به محض ورود به فرودگاه حضرت امام (ره) شناسایی و دستگیر شدند که در بازرسی از بار همراه آنان ۱۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین که به شکل بسیار حرفه‌ای در ۲ عدد چمدان جاسازی شده بود، کشف شد.
این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: ۲ نفر دیگر از اعضاء این باند در اسفند ۹۹ که قصد انتقال مواد مخدر به کشور ترکیه را داشتند، در همان بازه زمانی شناسایی و در فرودگاه حضرت امام (ره) دستگیر شدند که در بازرسی از چمدان‌های همراه مقدار ۱۴ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی کشف شد.
سردار معصوم بیگی با اشاره به اینکه، پرونده در خصوص متهمان تشکیل و به همراه مواد مخدر، تحویل مراجع قضایی شد، خاطرنشان کرد: اقدامات لازم در خصوص شناسایی سایر قاچاقچیان و انهدام کامل باند در دستور کار پلیس فرودگاه پلیس پیشگیری ناجا قرار دارد.

پایگاه خبری پلیس

همچنین ببینید

گالاتاسرای ترکیه صعود تراکتور را تبریک گفت

گالاتاسرای ترکیه صعود تراکتور را تبریک گفت

گالاتاسرای ترکیه صعود تراکتور را تبریک گفت خات نیوز- صفحه رسمی هواداران گالاتاسرای ترکیه، صعود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *