کارآفرین هرمزگانی در نمایشگاه ترکیه

کارآفرین هرمزگانی در نمایشگاه ترکیه

خات نیوز – مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان از شرکت هنرمند و کارآفرین صنایع دستی هرمزگان در نمایشگاه Tarim Fuari ترکیه خبر داد.

به گزارش خات نیوز، رضا برومند مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان ، از شرکت هنرمند و کارآفرین صنایع دستی هرمزگان در نمایشگاه Tarim Fuari ترکیه خبر داد.
وی با بیان این مطلب افزود: ناصر رهسپار هنرمند صنایع دستی کارآفرین هرمزگانی از ۳ تا ۷ مهرماه در نمایشگاه Tarim Fuari ترکیه شرکت کرد.
او با اشاره به اینکه در نمایشگاه هنرمندان صنایع دستی کشورهای ایران، ترکیه، غنا و آفریقای جنوبی حضور داشتند، افزود: نمایشگاه Tarim Fuari در بزرگترین پارک شهر آنکارا Anka park هر روز از ساعت 9 صبح تا 9 شب برگزار شد.
برومند افزود: در این نمایشگاه، صنایع دستی هرمزگان شامل انواع صنایع دستی حصیری، لباس های محلی و رودوزی های سنتی، در معرض دید علاقمندان قرار گرفت.
در ادامه ناصر رهسپار افزود: این سی و دومین نمایشگاه خارجی است توانستم در آن شرکت کنم، که از این حیث رکورددار هرمزگان و جنوب کشور هستم و عزمم را جزم کرده ام که امسال را با درخشش و پیشرفت تمام کنم و بتوانم به مهمترین هدفم، که جهانی کردن صنایع دستی استان هرمزگان است جامه عمل بپوشانم.

همچنین ببینید

گفت و گوی اردوغان با روحانی

گفت و گوی اردوغان با روحانی

گفت و گوی اردوغان با روحانی خات نیوز : اداره کل ارتباطات ترکیه در بیانیه‌ای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *