کار کثیف در ایران و ترکیه

کار کثیف در ایران و ترکیه

خات نیوز-  فیلم کار کثیف از مازندران در ایران تا ترکیه ادامه دارد و حدود 65 درصد فیلم در ایران و 35 درصد در ترکیه می‌گذرد.
به گزارش خات نیوز خسرو معصومی کارگردان سینما در خصوص جزئیات جدیدترین اثر سینمایی خود «کار کثیف» که به تازگی پروانه ساختش صادر شده، به خبرنگار گفت: «هم اکنون در حال رایزنی با برخی عوامل و ورود به مرحله پیش‌تولید هستیم.

او افزود: لوکیشن‌های این فیلم از مازندران در ایران تا ترکیه ادامه دارد و حدود 65 درصد فیلم در ایران و 35 درصد در ترکیه می‌گذرد.

این کارگردان ادامه داد: در این اثر از بازیگران ایرانی و تعدادی بازیگر ترکیه‌ای استفاده می‌کنیم و فیلمبرداری حدود 65 تا 70 روز طول می‌کشد.

کارگردان خرس درباره حضور این فیلم در جشنواره فیلم فجر اظهار داشت: «این فیلم از لحاظ تولید پروژه‌ای بسیار سنگین است و حدود یک‌سال طول می‌کشد؛ چون به‌جز هماهنگی‌های ایران هماهنگی‌هایی باید در ترکیه باید انجام شود. کار زمان‌بر خواهد بود و به جشنواره امسال فجر نخواهد رسید اما برای جشنواره فیلم فجر سال آینده آماده خواهد شد.

معصومی که نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی فیلم جدید خود را عهده دار است، در خصوص موضوع این فیلم عنوان کرد: نگارش فیلمنامه حدود 14 ماه طول کشید، داستان در مورد بیکاری و مهاجرت است و بیشتر کار ما جاده‌ای خواهد بود.

گزارش باشگاه خبرنگاران
گزارش باشگاه خبرنگاران

همچنین ببینید

اجلاس عالی دیپلماسی در آنتالیا برگزار می شود.

اجلاس عالی دیپلماسی در آنتالیا برگزار می شود.

اجلاس عالی دیپلماسی در آنتالیا برگزار می شود. خات نیوز – شرکت هیات بلندپایه وزارت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *