کلیپ جدید مراد بوز خبر ساز شد

کلیپ جدید مراد بوز خبر ساز شد

خات نیوز- هنرمند مشهور مورات بوز کلیپی از آهنگ جدید خود به نام عزیزم  منتشر کرد.
کلیپ جدید مرات مورات بوز خبر ساز شد
به گزارش خات نیوز پس از این کلیپ ، که در آن آلیز چکیچ مدل مشهور حضور داشت ، که با شباهتش به آسلی انور توجه همه را به خود جلب کرد ، طرفداران خواننده مشهور اظهار نظر کردند که وی عمدا مدل را انتخاب کرده و نمی تواند آسلی انور را فراموش کند. مورات بوز ، با جزئیات کلیپ ویدیویی که ادعاهای آنها در مورد صلح را تقویت می کند ، به صحنه آمد. این هنرمند مشهور ویدیو کلیپ خواننده جدید عزیزم را که مدت هاست برای آن آماده می شود ، در یوتیوب منتشر کرد. در کلیپ این ترانه با متن عاشقانه ، خواننده مشهور با مدل آلیز چکیچ کار کرد ، که شباهت او به آسلی انور قابل توجه بود. جزئیاتی که پس از انتشار کلیپ مورد توجه هواداران قرار گرفت ، ناگهان از ترانه جلو افتاد و شبکه های اجتماعی را در پشت صحنه بسیج کرد.
در حالی که کاربران شبکه های اجتماعی در مورد مدل همراه مورات بوز اظهار نظر می کردند ، مورات بوز با كلیپ خود در حالی كه هواداران خود را صدا می زد ، “از همه کسانی كه مشاركت كردند بی نهایت سپاسگزارم ، امیدوارم مورد پسند شما باشد” ، صدها هزار بازدید و هزاران نظر دریافت كرد.
مورات بوز در سال 2004 با شرکت در کلیپی از نیل کاراایبراهیم گیل پا به عرصه هنر گذاشت. یک سال بعد او در آهنگ یالان گروه هپسی به عنوان خواننده شرکت کرد و سرانجام در سال 2006 نخستین تک آهنگ خود بنام عشق را پیدا نمی‌کنم را به بازار عرضه کرد.

در سال 2007 اولین آلبوم خود با نام ماکسیمم را به بازار عرضه کرد که موفقیت زیادی برای او به همراه داشت، در سال 2008 او آلبوم استودیویی شانس را منتشر کرد که موفقیت دیگری برای او به حساب می آمد. او در سال 2011 سومین آلبوم خود را منتشر کرد.

در سال 2012 او اولین آلبوم ریمیکس خود با نام دنس میکس را منتشر کرد.

برادرم 1 و 2 از فیلم هایی هستند که مورات بوز در کنار بوراک اوزچیویت در آن ها به ایفای نقش پرداخته است.

مورات بوز در سال 2008 با الیز ساکااوغلو ازدواج کرد این دو در سال 2012 از هم جدا شدند پس از آن او در سال 2016 با آصلی انور نامزد شد.

مورات به عنوان یکی از داوران برنامه او سس ترکیه شرکت کرده است.

ثروت او حدود 1.2 میلیون دلار تخمین زده می شود.

او با نام مراد بز در ایران شناخته می شود.

کلیپ جدید مرات مورات بوز خبر ساز شد

همچنین ببینید

قتل یک مادر در ترکیه

قتل یک مادر در ترکیه

قتل یک مادر در ترکیه به گزارش خات نیوز نبات کورت ، 46 ساله ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *