کنسرت رایگان کورای آوجی در آنتالیا

کنسرت رایگان کورای آوجی در آنتالیا

چهارشنبه 6 مارس سالروز هشتادو نهمین سفر مصطفی کمال آتاتورک به آنتالیا می باشد

به گزارش خات نیوز به همین مناسبت کنسرت رایگان کورای آوجی در میدان جمهوریت در مرکز شهر آنتالیا برگزار می شود اجرای این کنسرت ساعت 8 شب و از طرف شهرداری برنامه ریزی شده است.

زندگی نامه Koray Avcı

تاریخ تولد : 01/06/1984 (سن 35)

محل تولد : Ankara, Turkey

حرفه(ها) : خواننده، ترانه سرا

سبک ها : پاپ

زندگی نامه Koray Avci – کورای آوجی

زندگی نامه و بیوگرافی

کورای آوجی Koray Avcı خواننده و ترانه سرا و اهنگساز ترکیه ای است که در سال 1984 در شهر آنکارا ی کشور ترکیه بدنیا آمده است. کورای آوجی که متولد شهر آنکارا است در همین شهر بزرگ شده است و از کودکی به موسیقی و نقاشی علاقمند بود. البته لازم به ذکر است که کورای اوجی در حین یکی از کنسرت هایش اعلام کرده بود که در شهر چینچین به دنیا آمده است. کورای آوجی شدیدا علاقمند تیم فوتبال فنرباغچه Fenerbahçe نیز است. شدیدا به سن اش حساس است و در هیچ جایی سن خود را به زبان نمی آورد.

زندگینامه

کورای آوجی به مدت کوتاهی یعنی در بین سال های 2007/2010 با نام Hafız Ahkad موسیقی رپ اجرا نموده است. همچنین کورای در سال 2010 به برنامه ی تلویزیونی پر طرفدارد ترکیه Yetenek Sizsiniz Türkiye شرکت کرده و با تقلید صدای خواننده معروف ترکیه Volkan Konak به مرحلهی دوم سعود کرده بود. کورای در حین یکی از کنسرت هایش اعلام کرده بود که علوی است و به علی ابن ابی طالب اعتقاد شدیدی داشته و همیشه گردنبند شمشیر او را به گردن می آویزد.

آلبوم ها:

2015 – Aşk İle

2016 – Sonra Dersin Ki

2017 – Senin İçin Değer

همچنین ببینید

رحب طیب اردوغان

برکناری نُه استاندار در ترکیه

برکناری نُهاستاندار در ترکیه رئیس جمهور ترکیه حکم به برکناری ۹ استاندار این کشور را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *