رقابت ایران در تاتامی آنتالیا

رقابت ایران در تاتامی آنتالیا

رقابت ایران در تاتامی آنتالیا

به گزارش خات نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته؛ دومین مرحله رقابت‌های لیگ برتر کاراته وان در سال ۲۰۲۴ طی روزهای ۲۵ تا ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ در شهر آنتالیای ترکیه و با حضور ۳۷۷ ورزشکار از ۶۰ کشور برگزار می‌شود.

ایتالیا با ۳۶ کاراته‌کا، ترکیه با ۲۸ و ژاپن با ۲۴ ورزشکار بیشترین آمار ثبت نامی در این مسابقات را به خود اختصاص داده اند. از ایران نیز ۱۶ ورزشکار دارای رنکینگ زیر ۱۰۰ در این مسابقات شرکت کردند.

مهسا افسانه و فاطمه صادقی در کاتا انفرادی، سارا بهمنیار و معصومه محسنیان در وزن ۵۰- کیلوگرم، زینب جعفرنژاد در وزن ۵۵- کیلوگرم، آتوسا گلشادنژاد در وزن ۶۱- کیلوگرم، مبینا حیدری در وزن ۶۸- کیلوگرم، شیما آل سعدی و لیلا برجعلی در وزن ۶۸+ کیلوگرم کاراته بانوان، امیر مهدی‌زاده و امیررضا برزویی در وزن ۶۷- کیلوگرم، بهمن عسگری و محمدجواد صفری در وزن ۷۵- کیلوگرم، مهدی خدابخشی در وزن ۸۴- کیلوگرم، صالح اباذری و مهدی عاشوری در وزن ۸۴+ نیز کاراته کاهای مردان کشورمان هستند که در این رقابت‌ها ثبت نام کردند.

مسابقات کاتا انفرادی بانوان، کومیته اوزان ۵۰- و ۶۱- کیلوگرم بانوان و همچنین ۶۰- ، ۷۵- ، ۸۴- کیلوگرم آقایان روز جمعه ۲۵ اسفند ماه برگزار می‌شود و رقابت‌های اوزان ۵۵- ، ۶۸- و ۶۸+ کیلوگرم بانوان و همچنین کاتا انفرادی آقایان و اوزان ۶۷- و ۸۴+ کیلئگرم آقایان روز شنبه ۲۶ اسفند ماه برگزار خواهد شد. همچنین مسابقات کسب مدال برنز و فینال تمامی رده‌ها روز یکشنبه ۲۷ اسفند پیگیری می‌شود.

جداول مسابقات در رقابت‌های لیگ برتر کاراته وان (پریمیر لیگ) به صورت ۳۲ نفره است که با حضور نفرات برتر دارای رنکینگ زیر ۱۰۰ برگزار می‌شود. همچنین در ابتدا جداول هر دسته شامل ۸ گروه ۴ نفره است که از هر جدول یک ورزشکار راهی مرحله بعدی مسابقات خواهد شد.

همچنین ببینید

شرکت ماسک ماهواره مخابراتی ترکیه را به فضا پرتاب کرد

شرکت ماسک ماهواره مخابراتی ترکیه را به فضا پرتاب کرد به گزارش سرویس بین الملل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *